ATALINE Endüstriyel Teknoloji Ürünleri Kaliteli Ürünler Satmayı ve iyi Hizmet Vermeyi Hedeflemiş Dürüst Çalışma Prensibi ile Yoluna Devam Etmektedir. Satış Sonrası Hizmeti Önemseyen Güçlü Teknik Ekibiyle Müşterilerimizin Kesintisiz Üretim Yapması ve Hizmet Vermesi için Çalışmaktadır.

Menü

 Hakkımızda


Şirketimiz Tüm Finansal Gücü ve Sektörel Deneyimi İle İş Ortaklarımıza Dünyada Üretilen Tüm Yeni Teknolojileri ve Yüksek Kaliteli Ürünleri Sunmayı İlke Edinmiştir. Şirket İçi ve Yurt Dışında Sürdürülen Eğitimler, Şirket Çalışanlarımızın İş Ortaklarımıza Her Zaman Doğru Öneri, Yönlendirme ve Bilgilendirme Yapmalarını amaçlamaktadır. Teknik Servis Kadromuz İş Ortaklarımızın Sunduğumuz Ürün ve Teknolojileri Kullanmaları İle İlgili Her Tür Soru ve Sorun İçin hazırdır. İlkemiz, Yanlızca "Satış" Yapmak Değil, Satış Öncesi ve ... devamını oku..

 Şirket Profili


Firma Ünvanı : Ataline End. Tek. Ürün. Ve Reklam Mlz. San. Tic. Ltd. Şti
Faaliyet Tipi : Distiribütör
Firma Kısa Bilgi : ATALINE Endüstriyel Teknoloji Ürünleri Kaliteli Ürünler Satmayı ve iyi Hizmet Vermeyi Hedeflemiş Dürüst Çalışma Prensibi ile Yoluna Devam Etmektedir. Satış Sonrası Hizmeti Önemseyen Güçlü Teknik Ekibiyle Müşterilerimizin Kesintisiz Üretim Yapması ve Hizmet Vermesi için Çalışmaktadır.
Çalışan Sayısı :
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2007
Sermaye :
Yıllık Ciro :

 Firma Görselleri


 Videolar


Yetkili : Atalay Keşkekler
Firma Ünvanı : Ataline End. Tek. Ürün. Ve Reklam Mlz. San. Tic. Ltd. Şti
Adres : Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Adm Concepta Plaza A Blok Kat:5 Daire 36 34517 Esenyurt İstanbul / Türkiye
Telefon : +90 212 438 28 38
GSM : +90 532 260 8383
Web : www.ataline.com.tr