Co2 Lazer Tüpü 60 W

300
+KDV Adet
İlan No: #00172300
Kategori: Lazer Tüp
Marka: SPT
Model Tipi: SPT-T75
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Diğer
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Kocamustafapaşa Mah. / Fatih / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Kredi Kartına Taksit, Peşin, Kredi Kartı, Kosgeb Destekli, Görüşülür

Abp Laser Co2 Lazer Tüpü 60 W

 
 

SPT-T75 Lazer Tüpü Teknik Özellikleri

 

Uzunluğu 1050mm

Boru Çapı 80 ± 1mm

Dalgaboyu 9.6 ~ 10.6um

Çıkış Gücü Kararlı Değeri 60W

Maksimum Çıkış Gücü 75W

Tetikleme Gerilimi 18KV

Çalışma gerilimi 14kv

Çalışma Akımı 22mA

Maksimum Çalışma Akımı 25mA

Soğutma Suyu Soğutma 15-25 ℃, 7L / dak

Darbe Frekansı% 100 - 5KHZ

Nokta Çapı 5 ± 1mm

T serisi CO2 lazer tüpü, yüksek kaliteli lazer ışını, yüksek kesme hızı, küçük hacimli ve lazer tüpünün uzun ömürlü özelliklerine sahiptir. Eşsiz lazer kaplama teknolojimiz, lazer tüpünün gücünü arttırır ve ömrünü uzatır.

Lazer tüp kalitesinin tutarlılığını sağlamak için, lazer tüpü boş yakma işlemi, rezonans boşluğu katalizör kaplaması, taşlama ayna montajı ve yüksek hassasiyetli gaz şarj tekniği ile üretim sürecimizde hassas dijital kontrol ve çok sıkı kalite kontrol yapıyoruz.

 

Avantajı

 

1. Eşsiz Şekil Tasarımı

SPT CO2 lazer tüpü benzersiz bir yapıya sahiptir, sadece CO2 lazer tüpünün güzelliğinin görünümünü korumakla kalmaz, aynı zamanda boru gövdesinin eğilme kapasitesini çoğaltır, böylece CO2 lazer tüpü çalışma stabilitesi büyük ölçüde iyileşir.

 

2. Önemli kesme hızı

Temel membran ışın kalitesi tasarımını kullanan SPT CO2 lazer tüpü, ürün kalitesini, piyasadaki diğer ürünlere kıyasla aynı gücü, SPT CO2 lazer tüpünün kesim hızını diğer CO2 lazer tüpünden belirgin şekilde daha yüksek gösterir.

 

3. Uzun Ömür ve Yüksek Güç

SPT CO2 lazer tüpü, kendi özel patentine sahiptir. Katalitik teknolojiyle birleştirilmiş uygulamaları, lazer tüpünün ömrünü ve gücünü büyük ölçüde artırır. 150 w SPT CO2 lazer tüpü gibi, maksimum çıkış gücü yaklaşık 180 w'a ulaşabilir. diğer şirketin CO2 lazer tüpü yalnızca bizim ötesinde olabilir.

 

4. Hafif

SPT CO2 lazer tüpünü, diğer genel Co2 lazer tüpleriyle karşılaştırmak için, SPT CO2 lazer tüpümüzün ağırlığı diğerlerinden daha hafiftir. Bu da CO2 lazer tüpü üzerinde daha çeşitlendirilmiş bir uygulamaya sahip olmasına yardımcı olacaktır.

 

5. Long Garanti

SPT lazer şirketi, “KALİTE BİZİM KÜLTÜRDÜR” olduğuna inanmaktadır.

Dolayısıyla, tüm alıcılarımıza her zaman en iyi hizmeti sunmayı umuyoruz.

Temel avantajlarımızdan biri, Satış Sonrası hizmettir, SPT CO2 lazer tüpümüz 150w'nin size 6 ay garanti vereceğini taahhüt ettik.

 

6. resonable fiyat

 

SPT CO2 lazer tüpü, diğer tüm CO2 lazer tedarikçilerine kıyasla, tüm müşterilerimiz için makul bir fiyat sunar, ürünlerimizin size farklı bir deneyim sağlayabileceğini düşünüyoruz.

SPT CO2 lazer tüpü, soruşturma hoşgeldiniz.

CO2 lazer (lazer tüpü) Kurulum talimatları

1. Elektrotların doğru bağlandığından emin olun;

2. Soğutma suyu borusu kurulumu.

Su borusu takarken, lütfen soğutma suyu girişinin pozitif ile negatif arasında ve suya düştüğünden ve ara yüzün sızdırmadığından emin olun.

Lazer tüpüne başlamadan önce, su soğutma borularında yeterli miktarda su bulundurmalı ve kullanımdan önce hava kabarcığı olmamalıdır (lazer tüpüne başlamadan önce her zaman kontrol edilmelidir).

Lazer tüpü dikey monte edilmişse, lütfen lazer tüpünün üstünde hava kabarcığı olmamasına dikkat edin.

Lazer borunuza zarar vermesi kolay olan su borusundaki hava kabarcıkları ile çalıştığında termal şoka neden olur.

3. Lazer tüpünün iyi performansını korumak için, soğutma suyu sıcaklığını 20-25 ° C arasında tutun.

Soğutma suyunun sıcaklığının dengesizliği, lazer tüp çıkış gücünü etkiler.

4. Lazer tüpünü kurarken, lütfen lazer tüp uzunluğunda 1/4 noktanın lazer tüp tutucusunda olduğundan emin olun, bu, lazer tüpünüzün en iyi çalışma performansını elde etmesine yardımcı olabilir.

Ve lazer tüpü pozitif ucu (yüksek voltajlı elektriğe sahip) ve lazer makinenizin metal yüzeyi arasında yeterli boşluk bırakın.

Alan yeterince büyük değilse, lazer tüpünü tetiklemek için kullanılan yüksek voltaj gücü ile lazer makinesinin metal yüzeyi arasında tutuşmaya neden olur ve böylece lazer tüpünüzün hasar görmesine ve lazer makinenizdeki ana elektronik bileşenlerin bozulmasına neden olur.

5. Lazer makinesi tüketicilerine, lazer tüpü çalışırken su eksikliği nedeniyle oluşan aşırı ısınma arızasından kaynaklanan lazer tüpünün durmasını önlemek için lazer tüp su soğutma sisteminize otomatik ödeme cihazı koymalarını önerin, lütfen ayrıntılar için lazer makine tedarikçinize danışın.

 

Hizmetlerimiz

 

SPT Laser, 10 yılı aşkın süredir lazer tüp imalatı ve lazer teknolojisi konusunda uzmanlaşmıştır. Aşağıdaki hizmetleri sağlayacağız.

1. Rekabetçi Fiyat ile Yüksek Kaliteli Ürünler.

2. Tüm siparişler ödeme sonra 3 iş günü içinde gönderilir garantilidir.

3. Garanti sırasında herhangi bir kalite problemi teyit edilirse, garanti değişimi için yeni lazer tüpü yeni siparişinizle birlikte ekstra ücret talep edilmeden gönderilecektir.

 

CO2 Lazer Tüpü Ortak Çalışma Sorunları

 

Zayıf çıkış lazer gücü

1. Lazer tüp çıkış lensinde ve lazer tüpünde lazer tüpü desteğinin sağ noktaya çizilip çizilmediğini kontrol edin (SPT lazer tüpünde "önerilen destek noktası" olarak işaretlenmiştir).

2. lazer makinesi, servis gerilimi, soğutma suyu sıcaklığı, cleanne çıkış akımını kontrol edin

Bu ilan 212 kez incelenmiştir.
Co2 Lazer Tüpü 60 W Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!