Ekmek Paketleme Makinası Fr900 p

İlan No: #00137065 655
Kategori: Bantlı Torba Kapatma Makinası
Marka: Renas Makina
Model Tipi: DFB-900 IB
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Çin
Teslim Durumu: 3 Gün
Konum: Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Kredi Kartı, Posta Çeki

Ekmek Paketleme Makinası Fr900 p

Özel yapıştırma genişliği Renas FRD-900' ün özel yapıştırma sistemi sayesinde, ürününüz  Yapıştırma(mühürleme) yapılan yerden asla sızdırmaz yada hava almaz.. Renas FRD-900 'ün yapıştırma izi 13 mm kalınlığındadır. Görsel olarak, eritmeli makinalara göre çok daha zariftir.
Tek makina ile Bir Çok Ölçüde Çalışın; Renas FRD-900P sonsuz dönüş yapan yapıştırma merdaneleri sayesinde,  1 cm genişlikten 3 mt genişliğe kadar tüm ısı ile yapıştırma işlemlerinizde kullanılabilir.  Ayrıca ayarlanabilir konveyör yüksekliği ve genişliği sayesinde, birçok farklı yükseklik ve hacimdeki ürünü paketleyebilirsiniz.

Tek makina ile Tüm Ambalaj Çeşitlerinde Çalışın!
Renas FRD-900P ısı ile yapışma özelliği olan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuz olarak çalışır. CPP, PP, PE, Plastik poşetler, Triplex, Dublex, Monoplex Folyo çeşitleri, Laminasyonlu kağıt türleri, Hastahanelerde kullanılan otoklav(steril) kağıtlar ve torbalar, Çay filitre kağıdı, Laminasyonlu tela, Patpatlı poşet türleri gibi Isı ile yapışan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuzca çalışır. 

Rezistans Teli Değiştirmeye Son;
Renas FRD-900P eritme ile poşet yapıştıran makinalarda olduğu gibi, sürekli resistans teli kopması problemi yaşatmaz, uzun süre sorunsuzca kullanabileceğiniz fişek resistans ve ısıl çene sistemi sayesinde, yapıştırma kalitesi yüksek ve sorunsuz üretim yaparsınız.. 

Yapıştırma Hattına Entegre Fan;
Renas FRD-900P' de bulunan yapıştırma hattına entegre fan sayesinde, mühürleme işleminden sonra poşetin mühürlenen yeri  soğutularak, şekil bozukluğu ve görüntü kirliiğine engel olunur. 
 
Hem Yapıştırır Hemde Tarih Kodlar; 
Renas FRD-900P  ile birlikte opsiyonel olarak verilen soğuk kodlama merdanesi sayesinde ürününüzün yapıştırma yapılan bölgesine tek satır toplamda yaklaşık 15 karakter kodlama yapabilirsiniz. Baskı izi yeterince okunaklıdır.

Yıllarca Sorunsuz..
Renas FRD-900P  günde 5000 adete kadar üretim yapan imalathaneler için üretilmiştir. 

 

Diğer Özellikler

 

⦁    Renas FRD-900P sağlam elektrik sistemi ve kaçak akıma karşı topraklanmış şasesi sayesinde uzun yıllar işletmenizde üretimlerinize hizmet eder. ⦁    Renas FRD-900P  6331 sayılı iş güvenliği kanununa uygun bir makinadır. Ekstra bir tadilat gerektirmez.  ⦁      Renas FRD-900P  GMP  şartlarına uygun bir makinadır, ürüne temas eden noktalar prinçten, makina gövdesi de SUS304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. 

 


Bol ve Ucuz Yedek parça;

Renas FRD-900P  yanında yedek olarak ücretsiz gelen bakım ve yedek parça seti sayesinde uzun süre sorunsuzca hizmet eder..  Garanti süresi bitiminde de Renas FRD-900P' nin yedek parçaları stoklu olarak elimizde bulunmaktadır. Yedek parça fiyatları son derece maküldür. 
 
Renas FRD-900P  Fabrikasyon Hatalara Karşı 1 yıl Boyunca Renas makina garantisi altındadır. Firmamız bu makinalarda diğer firmaların ithal ettiği makinalara da ücrete tabi olarak teknik servis vermektedir. Elimizde tüm marka ve modellerin parçaları genelde stoklu olarak bulunmaktadır. 
 
Diğer FRD serisi Makinalar'dan Ne Farkı Var? Renas FRD-900P' yi Satışını ve teknik servisini yaptığımız diğer FRD Serisi Makinalardan ayıran en büyük özelliği, tarih kodlamasız modeller arasında En hesaplı paslanmaz gövdeli model olmasıdır. Makinamızın soğuk tarih kodlama özelliği bulunmaktadır, ancak daha profösyonel bir kodlama için mürekkep kodlamalı modellerimizi almanızı tavsiye ederiz. günde 5000 adetten daha fazla yapıştırma yapacaksanız yada 8 saatten daha fazla kullanmayı hedefliyorsanız, makinayı hiç dinlendirmeden sürekli çalıştırmayı düşünüyorsanız, şasi, elektrik sistemi, motoru ve dişli sistemi daha güçlendirilmiş modelimiz olan, FRD 800 modelini Almanızı Tavsiye ederiz..  Renas FRD-900P  en çok sattığımız modellerden birisidir, bu modelde birçok  referansımız bulunmaktadır.     Teknik Özellikler  

Tip: Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası
Model: FR900B
Güç Kaynağı 110/220v - 50 Hz
Güç Tüketimi 500w
Mühürleme Hızı 6-12m/dakika
Yapıştırma Sıcaklık Aralığı 0-300 C
Konveyör Taşıma Kapasitesi 5kg
Menşei PRC
Kodlama Tipi Soğuk Baskı 1 Satır
Şasi

SUS304 Paslanmaz Çelik

Ekmek Paketleme Makinası Fr900 p, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu