FR 900 PPaslanmaz Poşet Ağzı Yapıştırma Makinası

İlan No : #00116186
Kategori: Bantlı Torba Kapatma Makinası
Marka: Renas Makina
Model Tipi: FR-900 P
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: P.R.C
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Kısıklı Mah. / Üsküdar / İstanbul
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT, Kredi Kartı, Posta Çeki
480
+KDV Min. Sipariş 1 Adet

 

Seri Poşet Ağzı Yapıştırma Makinesi - FRD-900P

 

FR-900P - Poşet Ağzı Yapıştırma Makinasının Teknik Özellikleri

Model FRD-900P
Güç Kaynağı 110/220v - 50 Hz
Güç Tüketimi 500W
Mühürleme Hızı 6-12m/dakika
Yapıştırma Sıcaklık Aralığı 0-300 C
Konveyör Taşıma Kapasitesi 5 kg
Menşei PRC
Kodlama Tipi Soğuk Baskı 1 satır
Şasi Statik Boyalı Çelik
 

FRD-900 - Poşet Ağzı Yapıştırma Makinasının Genel Özellikleri

 
 1. Seri poşet yapıştırma işlemlerinin yapılacağı üretimler için geliştirilmiş bir makinadır. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için son derece uygun bir poşet yapıştırma makinasıdır.
 2. Benzer makinalara kıyasla daha seri ve sorunsuz olarak çalışmaktadır. Aynı klasmanda yer alan makinalara göre daha güçlü şasiye motora sahiptir. Öte yandan benzer makinalara göre kullanım ömrü çok daha uzundur.
 3. FRD-900 seri poşet ağzı yapıştırma makinası, dayanıklı ve 1. sınıf malzemeden üretilen elektrik ekipmanları sayesinde günlük 5000 adedin üzerinde üretim sağlar.
 4. Özel yapıştırma sistemine sahiptir. Bu sayede bu makina ile yapacağınız yapıştırma işlemlerinde ürünleriniz ne hava aldırır ne de sızdırma yapar.
 5. Makinanın yapıştırma izi 13 mm kalınlığındadır. Görünüm olarak eritmeli makinalara kıyasla daha zarif bir görüntüye sahiptir.
 6. Sonsuz dönüş yapan yapıştırma merdanelerine sahiptir. Bu sayede 1 cm genişlikten 3 metre genişliğe kadar tüm ısı ile yapıştırma işlemlerinde kullanılabilmektedir.
 7. FRD-900 seri poşet ağzı yapıştırma makinasının ayarlanabilir konveyör yüksekliği ve genişliği sayesinde makina, birçok farklı ebata sahip ürünün paketleme işlemlerinde kullanılabilmektedir.
 8. Isı ile yapışma özelliği olan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuz olarak çalışır. CPP, PP, PE, plastik poşetler, triplex, dublex, monoplex folyo çeşitleri; laminasyonlu kağıt türleri; hastahanelerde kullanılan otoklav (steril) kağıtlar ve torbalar; çay filtre kağıdı, laminasyonlu tela, patpatlı poşet türleri bunlardan yalnızca bazılarıdır.
 9. Eritme ile poşet yapıştıran makinalarda yaşanan sürekli rezistans teli kopması gibi problemler yaşanmamaktadır. Uzun süre sorunsuzca kullanabileceğiniz fişek resistans ve ısıl çene sistemi sayesinde yapıştırma kalitesi yüksek ve sorunsuz üretim yaparsınız.
 10. Sahip olduğu fan sayesinde üründe mühürlenen yerleri hızlıca soğutur ve şekil bozukluklarının önüne geçer.
 11. Standart olarak verilen soğuk kodlama merdanesi sayesinde ürününüzün yapıştırma yapılan bölgesine tek satır toplamda yaklaşık 15 karakter kodlama yapabilirsiniz. Baskı izi yeterince okunaklıdır.
 12. FRD-900 seri poşet ağzı yapıştırma makinası, günde 5000 adedin üzerinde üretim yapan imalathaneler için son derece uygun bir üründür.
 13. Kaçak akımlara karşı topraklanmış şaseye ve sağlam elektrik sistemine sahiptir.
 14. 6331 sayılı iş güvenliği kanununa uygun olarak üretilmiştir.
 15. GMP şartlarına uygun olan bu makina ile hijyen şartlarını karşılayan bir üretim ortamı oluşturabilirsiniz.
 16. Makinanın temizlik ve bakım işlemleri son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ek olarak gerekli olduğu durumlarda yedek parça ve servis ulaşımı son derece hızlı ve kolay yapılabilmektedir.
 17. Soğuk Baskı Tarih kodlama özelliği sayesinde ürüne SKT, parti numarası gibi bilgileri kodlayabilirsiniz.

FRD-900 - Poşet Ağzı Yapıştırma Makinesi - Diğer Detaylar

 
 • Ek (opsiyonel) özelliklerin talep edildiği makinaların teslimat süresi 5-20 gün aralığında gerçekleşmektedir.
 • Uzun mesafeli gönderimlere uygun olarak paketlenir.
 • Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi sayesinde ürünün taşıma işlemi uygun bir fiyata yapılır. Firmanızın anlaşmalı olduğu bir kargo şirketi olması halinde, o kargoyu da kullanmayı tercih edebilirsiniz.
 • Fabrikasyon hatalara karşı 1 yıl garanti verilmektedir.
 • Bu Makinanın garanti ve tamir  hizmeti  Firmamızın istanbul teknik servis departmanında verilmektedir, yerinde teknik servis talepleriniz de ücreti mukabili teknik servis verebiliriz. 

FR-900 Paslanmaz Poşet Ağzı Yapıştırma Makinası (48)
FR 900 PPaslanmaz Poşet Ağzı Yapıştırma Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!