IHI Dalgakıran - Kimdir

Dalgakıran Turbo Kompresörleri, Kompresör Yedek Parça İmalatı, Satışı ve Satış Sonrası Hizmetleri

IHI Dalgakıran Makina

Japonya’nın önde gelen teknoloji şirketlerinden Japon IHI Corporation ile Kompresör sektörünün öncü ismi Türk Dalgakıran Makine ortaklığıyla 2017 yılında kurulan IHI DALGAKIRAN Makine, Dilovası/Kocaeli üretim tesislerinde büyük bir yapılanmayla üretime geçti.

Japon ve Türk Mühendislerinin ortak çalışmaları ile, Türkiye’de üretilen ilk ve tek turbo kompresör olan IHI DALGAKIRAN Turbo Kompresörleri, demir çelikten otomotive, tekstilden madencilik sektörüne kadar sanayinin birçok alanına hizmet veriyoruz. Japonya’nın önde gelen teknoloji şirketlerinden Japon IHI Corporation ile Dalgakıran Makine ortaklığıyla 2017 yılında kurulan IHI DALGAKIRAN Makine, Dilovası/Kocaeli üretim tesislerinde büyük bir yapılanmayla AR-GE Merkezi olma yönünde ilerliyor. IHI DALGAKIRAN’ın toplam istihdamının %40’ı alanında uzman mühendis kadrosundan oluşmaktadır.

Türk&Japon işbirliğindeki AR-GE Ekibimiz ürünün lokalizasyonu için kuruluşumuzun ilk gününden itibaren Endüstri 4.0 kapsamında çalışmalarına devam etmektedir. Bu atılımımızla da Türkiye’nin ilk ve tek Turbo Kompresör üreticisi olduk. Türkiye’nin tamamında satış ve servis hizmeti sunan IHI DALGAKIRAN, ürünlerini yapılan anlaşma kapsamında Avrupa, Ortadoğu, Türk cumhuriyetleri ve Afrika pazarlarına sunuyor. Klasik kompresör teknolojilerine göre yüzde 35’e varan enerji tasarrufu sağlayan IHI DALGAKIRAN Turbo Kompresörleri yüzde 100 yağsız basınçlı hava üretmekte, üretim sırasında basınçlı hava ihtiyacı sık değiştiği için müşterilere özel optimal dizaynlar sunmaktadır. .

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyon ve Misyonumuz Misyonumuz IHI DALGAKIRAN’da, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, ekonomik ve ahlaki ilkelere, sağlık, güvenlik bilinciyle ve çevreye duyarlı bir iş anlayışıyla çalışıyor, hem çalışanlarımızın, hem de müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın beklentileri doğrultusunda, birey ve topluma saygılı, kanuna sadık, enerji tasarrufuna önem veren bir kurum kültürüyle yola devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’de lider turbo kompresör üreticisi olmak, hizmet kalitesini ve ürün kalitesini ilk tercih eden müşteri olarak sürdürülebilirliği sürdürmek. Türkiye’nin ilk ve tek Turbo Kompresör üreticisi olarak, enerjinin fırsat olduğu inancımızla hareket ediyoruz.

Değerlerimiz

Dünyanın önde gelen turbo kompresör makineleri şirketlerinden biri olacak değerleri ve başarılı iş uygulamalarını her zaman takdir eden IHI DALGAKIRAN için Sosyal Sürdürülebilirlik sadece bir ideal değil, şirketin vizyonunu ve misyonunu ve tüm iş ortaklarının ve çalışanlarının günlük çalışmalarını etkileyen bir organizasyon ve yönetim felsefesidir.