Makinaturkiye.com'da Reklam

Türkiye’nin bir numaralı makina ve endüstri malzemeleri satış platformu makinaturkiye.com’da siz de reklamınızla yer alın, hedef kitlenize anında ulaşın.

Reklam için neden biz?

Çünkü biz işine odaklananların sitesiyiz. Makina ve endüstri sektörünün en geniş online pazarıyız. Zamanın önemli olduğu bu dönemde, işleri hızlandırır tercih edilen oluruz.

Saygın ve profesyonel kuruluşlarla birlikte olacaksınız!

Türkiye’nin ve dünyanın en saygın ve profesyonel kuruluşlarını sayfalarına taşıyan makinaturkiye.com, farklı hedefkitleleri bünyesinde barındıran, geri dönüşü yüksek ve markanıza değer katan etkili bir mecradır.

Sizi hedef kitleniz ile buluşturur!

Makinaturkiye.com, bireysel ve firma bazlı üyelik sistemi sayesinde oldukça geniş bir ürün yelpazesini ilgili hedefkitle ile buluşmaktadır.

Dinamiktir, takip edilir...

Üyelik sistemi ile çalışan ve interaktif bir temele dayalı site, doğru ürün alım kararının verilebilmesi için her an güncellenir. Yeni ürün girişleri ve güncellemeler mevcut üye ve ziyaretçi datasına bülten yolu ile bildirilir. Hedef kitlenin site ziyaret sıklığı arttırılır.

Akılda kalıcı!

Sektöründe tektir, ismi ile akılda kalır.

Daima gündemde kalacak!

makinaturkiye.com, hedefkitlesine ulaşmak, site ziyaretçi ve üye sayısını arttırmak, marka sadakatini yakalamak için sitenin yayın öncesi ve sonrasına kadar tüm iletişim stratejisini hazırlayarak bu alanda faaliyetlerine şimdiden başlamıştır.

Yapılacak etkinlikler, duyurular ve reklam faaliyetleri ile bilinirliğini kuvvetlendirecek olan Türkiye’nin en geniş makina ve endüstri platformu makinaturkiye.com, doğru alışverişte akla gelen ilk ve tek site olmak için yürütülmesi gereken iletişim faaliyetlerinin bilincindedir.

Sizleri milyonlarca ziyaretçimizle tanıştıracak reklam banner alanlarımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.