Otomatik Etiket Makinesi

Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1
İlan No: #00177034
Bu ilan yayında değildir
Kategori: Etiket Sarım Makinası
Marka: The Dagger Group
Model Tipi: TDG02.100-200
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Sipariş Üzerine
Konum: Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah. / Bakırköy / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Çekle Şatış, Havale / EFT, Kosgeb Destekli

Otomatik etiket sarma makinası belirli ölçülerdeki etiketleri kare, silindirik ve yuvarlak yapıdaki cam şişe, pet şişe, kavanoz, teneke ve benzeri cisimlerin üzerine etiket yapıştırmak için üretilen makinelerdir.

Thedagger Group olarak otomatik etiketleme modelleri etiketleme başlama noktası hatası, kaydırma, yamuk yapıştırma ve benzeri problemlere kesinlikle hassas yanaşmaktadır. Otomatik etiketleme makine çeşitleri içerisinde silindirik, köşeli ve düz etiketleme makine modelleri de bulunmaktadır. Tarih kodlama özelliği olan etiketleme makinaları ile etiket üzerinde istenilen bölüme 3 satır ve 36 karakter halinde son kullanma tarihi, parti numarası, ağırlık ve benzeri bilgilerde kodlana bilmektedir.

Thedagger Group etiketleme makinaları ile ortalama olarak dakikada 40 adet etiketleme yapabilmektedir. Otomatik etiketleme makinalarında bulunan akıllı tanıtma özelliğine sahip fiber optik sensör ile etiketinize durma noktasını kolaylıkla tanıta bilir ve hatasız olarak çalışa bilirsiniz. Şişe, kavanoz, teneke ve benzeri cisimleri kolaylıkla etiketlemenize yardımcı olacak ve işlerinizi hızlandıracak olan etiket makina modellerinin özelliklerini sizlere açıklayacağız. Otomatik etiket sarma makinası 2’ye ayrılır, tek yönlü ve ya çift yönlü etiketleme sistemiyle çalışır. Bunun yanı sıra otomatik etiket sarma makinası yarı otomatik etiket sarma makinası ve yarı otomatik üst etiket makinası olarak tanımlanır. Makinanın şase ve gövdesi 304 paslanmaz çelikten olup gıda kimya ilaç sektörlerine uygundur.

Türkçe ve ya İngilizce ekran tasarımı mevcuttur. Makinamızın kontrolü 7" PLC ekran üzerinden sağlanır. Mekanik ayarları manuel olup dijital ayarları dokunmatik ekrandan yapılmaktadır.

YARI OTOMATİK (ÜST) ETİKET MAKİNASI TEKNİK ÖZELLİKLERİ


1. Elektrik 220 V
2. Bobin çapı 200 (max.)
3. Etiket yönü Sola dış sarım
4. Etiket eni 120 mm (max.)
5. Kapasite 1500 – 2000 Ad/ saat
6. Hava basıncı 6 bar

 

Donanım Ve Parçalar

Motor: 0,18 KW
Servo Motor:0,75 KW
Motor:0,30 KW
Dokunmatik PLC Ekran:7' İNCH
Paslanmaz Şase:GARANTİLİ

Otomatik Etiket Makinesi Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!