Planya Makinesi

kategorisinde 45 adet ürün
Toplam 2 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Planya Makinesi Popüler Ürünler

Ahşap sektöründe herhangi bir yüzeyden ince bir katman yontan planya makinası bu sayfada. Düz bir tezgahın ortasındaki açıklığa yerleştirilmiş ve çevresine kesici bıçaklar takılmış döner bir silindirin, üzerinden geçirilen ağacı yontmasıyla çalışır. Genellikle düzgün yüzeyler elde etmeye yarar. Bu makina bir iş parçasının üst yüzeyini, yatay olarak dönen bir kesici blok vasıtasıyla önceden belirlenmiş bir kalınlığa yönlendirmek üzere tasarlanmıştır. Kesici bıçaklar ile ahşap ya da ağaçtan talaş denilen parçalar keserek rendeleme yapan, gerekli görüldüğünde cumba ve yüz açma, yüzey açma gibi işlemleri yapmanız için tasarlanmış makinelerdir. Büyük şerit testereleride kabaca kesile ağacın bir yüz ve bir cumba rendelenerek kaba düzeltilmesinde kullanılır. Bu işlem ayarlanmış ölçüde siper yardımı ile sabitlenerek bu makina ile düzeltme işi yapılır. Tüm kesme kuvvetlerini alabilir, çünkü tabanı sağlam bir şekilde yapılmıştır. Dikey kolon ön yüze sahiptir ve pistonlu koçta kılavuz yollara sahiptir. Bu pistonlu koç, aletin bağlı olduğu takım kafasını destekler. Malzeme yatay ve dikey döner besleme hareketi verilebilecek masaya monte edilir.

Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan ürünleri ile Makina Türkiye'de. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir makina satın alabilirsiniz. Motor ile oluşan güç kayışlar yardımı ile kesici bıçağa aktarılır. Bıçaklar yatay eksende dönerek uygulama yapılacak kısımdan talaş çıkartarak kesim yapar. Bıçağın çalışma tönünde dönmesinden ş parçaları sabitlenmemesi durumunda fırlaması görülmektedir. Bıçak ön ve arkasında bulunan hareketli tablalar ile talaş kalınlığı ayarlanmaktadır. Bu tablalardan ön tarafta bulunan tabla talaş miktarını, arka tarafta bulunan tabla ile yatay gönye olarak ayarlanmaktadır. Bu makinelerde ilk olarak geniş yüzey rendelenir ve sonrasında geniş yüzey spere yaslanarak dar yüzeey 90 derece dik olarak rendelenir. Başlıca uygulamalar birçok üretim biriminde kullanılan anahtarlar, yuvalar, metal levhalar, çeşitli şekillerde oluklar ve düzenli veya düzensiz şekiller oluşturmaktır. Farklı metal nesneler üretmek için dikey alet hareketinin gerekli olduğu ve gerekli olduğu her atölyede kullanılabilir.

Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz ürün çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ürünler için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun ürün için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz makina satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan makinayı tedarik edebilirsiniz. İstediğiniz makina uygun fiyat seçeneğiyle burada. Ürünlerimiz sizlere garantili olarak burada sunulmaktadır. Makina Türkiye, mobilya, dekorasyon malzemesi ve ahşap malzeme üretimi için ihtiyaç duyduğunuz birçok ürünü satışa sunan, gelişmiş bir e-ticaret portalıdır. Farklı makina gruplarına portalımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makina ile bir işleme başlanmadan önce körelmiş bıçak kullanılmamalıdır. Bilenmiş ya da yeni bıçak kullanılmalıdır. Uygulamaya ilk olarak geniş yüzey sonrasında dar yüzey 90 derecelik açı ile rendelenir. Kalınlığı az olan iş parçaları baskı tarağı ya da baskı amaçlı kullanılacak düz bir parça ile bastırılarak işlenir. Aynı anda çok fonksiyonlu ürün grupları mevcuttur. Üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında bir çok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Verilerimiz ve sayfamızda olan ürün  içerikleri güncel bilgilerdir. Makine özellikleri ve teknik bilgilere en hızlı en kolay ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ürün ve firma bilgileriyle gelişmiştir. Sektöründe tecrübeli güvenilir ve kaliteli firma bilgileri portalımızdadır. Sitemizde üst kısımdaki arama motoru çubuğuna aradığınız makina parça, ekipman, ataşman, yedek parça, cihaz, alet ve sanayi ürünlerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz.  Türkiyenin Dünya pazarlarına açılan penceresi konumunda olan Makina Türkiye sitesi daima en güncel ürünleri en hızlı şekilde listelemekte ve alıcıyla satıcıyı en ekonomik maliyetlerle buluşmalarını sağlamakta. Müşterinin talebini karşılayan çeşitli özelliklerde makul fiyatlara temin edilebilir.

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Planya kategorisinde

Planya Makinesi tüm çeşitleri fiyatları markaları Planya makinesi tüm modelleri ile sıfır, ikinci el, satılık kiralık Planya Makinesi ve tedarikçileri