İlan No: #00137251
Kategori: Kuruyemiş Karıştırma Makinası
Marka: Renas Makina
Model Tipi: RMX-PU200
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 30 Gün
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 03.04.2017
Konum: Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Peşin, Kredi Kartı
9.500 TL
30 Gün 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Musab SAKİN

Üsküdar / İstanbul / Türkiye


Rmx-P1 200 Lt Pantolon Tipi Karıştırıcı

Renas RMX-P serisi pantolon tipi karıştıcılar, özellikle toz-toz, granül-toz, granül-granül türündeki karışımlarınızda, aroma ve tatlandırma karışımlarınızda, sporcu takviyelerinde, toz içeceklerde, toz ilaç karışımları, besin takviyeleri, kapsül karışımları, tarım ilaçları, hayvanlar için takviye ürünlerde, veteriner ilaçlarında v.b. birçok üründe kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Kolay temizlenebilir yapısı, ergonomik tahliye ve dolum kapakları sayesinde, kısa sürede ürün yükleme ve boşaltma işlemlerini yapabilirsiniz.

Makinanın çok köşeli yapısı sayesinde, akıcılığı olan ürünlerin neredeyse tamamında tam homojen karışım sağlayaiblirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre farklı boşaltım vanası seçenekleri, motor gücü seçenekleri ve ekstra özellikler ile tam ihtiyacınıza göre bir karıştıcıdır.  0.2 m3   -  5 m3    arasında ihtiyacınıza özel hacimlerde  üretebileceğimiz Renas RMX- P serisi pantolon tipi karıştırıcılar, yine ihtiyacınıza göre DKP, Galvaniz, Sus 304 paslanmaz veya Sus 316 paslanmaz sacdan üretilebilmektedir.

Renas RMX-P serisi karıştırıcılar %100 yerli üretimdir.

Kullandığımız motor ve şanzuman grubu da yine yerli üretim, kaliteli ürünlerdir.

 

Rmx-P1 200 Lt Pantolon Tipi Karıştırıcı , Sıfır ( Yeni ) Satılık 9.500 TL Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!