Stick Dolum Makinesi

kategorisinde 13 adet ürün

Stick Dolum Makinesi Popüler Ürünler

Bu makina dikey paketleme makinaları sınıfına girer. Dikey paketleme makinalarının kullanım alanı oldukça geniştir. Örnek olarak gıda da stick çikolata dolumu, krema dolumu, meybuz dolumu, bal dolumu, reçel dolumu, ketçap dolum ve paketleme mayonez dolumu, nar ekşisi, marmelat dolumu, zeytinyağı dolumu, ayçiekyağı, kanola yağ, fındık yağı, hardal dolumu, tereyağı dolumu gibi oluşturulan bu liste daha da uzatılabilir. Ziraat ürünlerinde çeşitli sıvı ilaçlar için, medikal de steril su, el yüz kremi, yüz maskesi, gibi çeşitli sıvı ve katı sıvı ürünlerin paketlemesi yapılır. Ama özellikle toz şeker, kuru kahve, tuz gibi toz malzemeleri stick paketlere otomatik olarak doldurur. Kafelere gittiğinizle çayınıza attığınız stick şeklindeki paketlerde bulunana şekerler bu makinalar yardımı ile dodurulmuştur. Dikey paketleme makinaları kendi içlerinde dolum sistemlerine göre sınıflara ayrılırlar. Stick vidalı dolum makinaları ve stick volumetrik dolum makinaları olarak. 

Stick makinesinde paketlenmek istenen sıvıya veya ambalaj ölçüsüne göre değişik ölçüler kullanılır. Ambalaj ve paketleme makinaları için özel olarak üretilen ambalajlar kullanılır. Bu ambalajlar kilo gram olarak makina enine göre baskısız bir şekilde gelir. Bobine önce baskı makinasına sipariş miktarı kadar baskı yapılır. Daha sonrasında ise baskı yapılmış bobinler stickler sıvı paketleme makinasına takılarak işleme başlanır. Stick dolum makinesinde  paket eni sabit üretilir fakat boy değişkenlik gösterebilir.

Stick dolum makinesi çeşitli modelleri ile sayfamızda sizleri bekliyor. İhtiyacınıza en uygun dolum makinasını tespit etmek ve satıcısıyla iletişim kurup bilgi almak için hemen sayfamızı ziyaret edin. Dolum makinesi seçenekleri ve detaylı ilanları fiyat seçenekleri ile burada. Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle ilaç dolum makinası başlığı altındaki Stick Dolum Makinesi kategorisinde.

Stick Dolum Makinesi tüm çeşitleri fiyatları markaları Stick Dolum makinesi tüm modelleri ile sıfır, ikinci el, satılık kiralık Stick Dolum Makinesi ve tedarikçileri