Kumlama Makinaları Türkiye kategorisi

  aramanızda 186 adet ilan bulundu
Toplam 6 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Kumlama Makinaları Popüler Ürünler

Kumlama Makinaları Nedir?

Kumlama bu işlem için üretilmiş kum olarak tabir edilen silis, bazalt, ve grit gibi maddelerin yüksek basınçlı hava ile metal yüzeye çarptırılmasıdır. Kumlama işleme yapmak için farklı metodlar kullanılarak kumlama işlemleri yapılabilmektedir.Bu işlemde kullanılan makinalara kumlama makinaları denir.   

Kumlama Makinaları Çeşitleri 

Askılı kumlama makinası, basınçlı kumlama makinası, boru kumlama makinaları, kabin kumlama makinaları, kumlama kum açma makinesi, kumlama kum hazırlama makinası, manuel kumlama makinası,kumlama odaları,  otomatik kumlama makinası, sac profil , sulu , tablalı , tamburlu , tel , tünel kumlama makinesi, yüzey kumlama makinesi, kumlama makina parçaları, kumlama makina ekipmanları, kumlama malzemeleri gibi çeşit çeşit makina bulunmaktadır. Sitemizde 210’a yakın sıfır ve ikinci el kumlama makinesi çeşitleri arasından siparişlerinizi verebilir veya ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kumlama Makinaları markaları ve üreticileri

Abana Makina , Abir Makina, Abir Makine, Akm, Alju, As Makina, As Ticaret, Asal Metal, Bsm, Clemco, Commander, Contracor, Çetingil, Elro, Endumak Marka, Endüstri Gm, Kum-Sa, Özmak Makina kumlama makinası, PMS, Pulsar kumlama makinası, Saygılı Makina , Saykar, Teknoblast, Tempest, Ufukmilling kumlama, Yüzey İşlem kumlama makinesi, Yüzeysan gibi sektörün öncü tedarikçileriyle kumlama makinası markaları için üreticileri ile iletişime geçebilirsiniz.