İlan No: #00088598
Kategori: PP - PE Film Sıkma Makinası
Marka: Üstün
Model Tipi: YS-250
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 06.12.2010
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Esenyurt / İstanbul / Türkiye


  •    İş: +90 212 428 01 05
  •    İş: +90 212 428 20 15
  •    Fax: +90 212 428 38 81

Yetkili: Üstün İş Makina
Esenyurt / İstanbul / Türkiye


Pp - Pe Film Sıkma Makinası / Üstün Ys-250

 


YATAY SIKMA MAKİNASI
PP-PE FİLM SIKMA MAKİNASI

Film geri dönüşüm hattının önemli makinelerinden biridir. Yıkanmış film malzemenin sıkılmasında kullanılır. Film malzemeyi mekanik olarak sıkarak susuzlaştırır. Enerji tüketimi göz önüne alındığında ısıtmalı sistemlere göre çok daha verimlidir. Yüksek torklu çalışan makinelerdir. Genellikle zor arızalanırlar ve bakımları kolaydır. Kullanım esnasında operatöre ihtiyaç duymazlar.

Teknik Özellikler
Yatay sıkma makinesi, plastik film malzemeyi mekaniksel olarak sıkma yoluyla kurutur.
Sistem kapasitesine paralel olarak saatte 200 kg. ila 1000 kg. arasında işlev görmektedir. 37 -90 kW 1500 d/d motor gücüne sahiptir.
Sistem kapasitesine yeterli Extruder tipi Redüktör kullanılmakta ve karşı rulman ile desteklenen özel tasarım çekme konik vida kullanılmaktadır.
Sıkma makinesine kirli materyalin yıkanma aşamasından sonra sevki ile materyal üzerindeki nem oranı sıkıştırma yöntemi yardımı ile asgariye düşürülür ve böylece Agromel makinesinde gerçekleştirilecek olan ikinci aşamada hem elektrik hem insan gücü kullanımı minimuma indirilecektir.
Ağır hizmet çeliği ve saclarından, tamamen gaz altı kaynaklı imalat yapılmaktadır.
Makine çevresinde çeşitli sebeplerle herhangi bir tehlikeye yol açılmasını önlemek açısından sıkma makinesi çevresel olarak muhafaza panelleri ile korunmaktadır.
Makinelerimiz TSE, Garanti Belgesi, Satış Sonrası Yeterlilik Belgesi ve CE belgelerine haizdir.
Daha önce nem oranı %15-20 iken, sistemdeki yapılan geliştirmelerden sonra nem oranı minimum seviyeye çekilmiştir.


Pp - Pe Film Sıkma Makinası / Üstün Ys-250, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Pp - Pe Film Sıkma Makinası / Üstün Ys-250, Üstün YS-250 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com