İlan No: #00108187
Kategori: Kazıcı Yükleyici ( Bekoloder)
Marka: Çukurova
Model Tipi: 888
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Kadıköy / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Ediz Calapoğlu

Kadıköy / İstanbul / Türkiye


Çukurova 888 Kazıcı Yükleyici

 

 
Marka ÇUKUROVA
Model 888
Tip 4 X 4 X 4
Motor PERKINS 1104C-44T
Güç 100 HP / 74,5 kW
Şanziman tipi POWERSHIFT
Şanziman marka CARRARO
Kova kapasitesi 1,1 m³
Kazma derinliği 4.600 / 5.800 mm.
Beko kontrolü HİDROLİK JOYSTİK
Yükleyici kontr. HİDROLİK JOYSTİK
Çalışma ağirliği 8.700 kg.

Geliştirilmiş Performans

Yeni nesil Çukurova 888 model Beko Loderler kullanıcılarına tüm çalışma şartlarında yüksek performans ve kullanım rahatlığı sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Çukurova Beko Loderler hidrolik joystick kontrol uygulamasına liderlik etmiş olup bu uygulama yumuşak ve hassas kullanımı ile operatörlerin verimliliğini en üst düzeye çıkarmakta, operatörlerin daha az efor ile çalışabilmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca en ağır yük altında bile operatörlerin yükünü hafifletmekte, düşük bakım maliyeti ile tasarruf avantajı sunmaktadır.

 

Ekskavatör Konforu

ÇUKUROVA 888 Kazıcı-Yükleyicilerinde, Beko ataşmanı ile çalışırken operatör isteğine göre tüm ana ve ara pozisyonlarda ayarlanabilen sağ-sol joystick kolonları kullanıcılarına eşsiz kullanım rahatlığı sağlar. Bu yenilik Patent korumalı olup operatörlerin konfor beklentilerini en üst düzeyde karşılarken, aynı zamanda operatörlere ekskavatör kullanım hissi yaratır. Ayrıca bu uygulama, sağ-sol kabin arka köşelerine yerleştirilen joystick kolonları ile kabin içindeki boş alanlar arttırılıp, operatörün daha rahat hareket edebilmesine olanak sağlamaktadır.

 

Güçlü Motor

ÇUKUROVA Kazıcı-Yükleyici en son Tier 2 normlarında üretilen, çevre dostu, turboşarjlı, 100 hp / 74,5 kW gücünde Perkins 1104C-44T model motor ile donatılmaktadır. Arttırılan motor gücü ve tork değerleri ile düşük viteslerde daha yüksek çekiş elde edilmesi sağlanır. Ayrıca düşük yakıt sarfiyatı, bakım amacı ile öne doğru yatırılabilen yağ soğutucusu, kolay değiştirilebilir filitreler, tasarruf ve bakım avantajı sunmaktadır.

 

Ferahlatılmış ROPS/FOPS Kabin

Kullanıcıların tüm ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanmış ROPS/FOPS kabin cam bölgeleri arttırılarak operatöre mükemmel bir görüş imkanı sunmaktadır. Tamamen açılabilen kabin pencereleri, 2 kademeli açılabilen kapıları, kabin tavanına sabitlenen ve yağmur girişini engelleyen arka pencereleri ile temiz hava giriş-çıkışı sağlanır. Ön ve yan kontrol panelleri en son teknoloji ile donatılmış olup, operatörleri görsel ve işitsel olarak uyaracak fonksiyonlara sahiptir.

 

Yastıklamalı Döndürme ve Bom Silindirleri

Yastıklamalı döndürme ve Bom silindirleri iş sahasında sarsıntısız ve hızlı çalışma imkanı ile maksimum operatör konforu sağlar.

 

Döndürme Mekanizması

Kaydırma ve pivotlardaki dayanıklı çelik yapı uzun ömür ve düşük işletme maliyeti sağlar.

 

Otomatik Kazıya Dönüş

888 Model Kazıcı-Yükleyicilerinde standart olarak sunulan otomatik kazıya dönüş sistemi, yükleyici joystick kolunun çekilmesi ile kepçe otomatik olarak kazı pozisyonuna dönerek yükleyicinin maksimum verimlilikle daha seri çalışmasını sağlar.

 

Elektro Hidrolik Süspansiyon Sistemi (EHSS) – Opsiyonel

Opsiyonel olarak sunulan EHSS (Elektro Hidrolik Süspansiyon Sistemi) kabin içinden kontrol edilerek yükleyici ataşmanının engebeli arazilerde sarsıntılarını sönümleyerek malzeme kaybını önler ve operatöre yüksek hızlarda bile otomobil konforu sağlar.

 

Teknik Özellikler

 

Perkins Turbo Motor

Motor Gücü 100hp / 74.5 kW

Çalışma Ağırlığı 8.7 Ton

Keçe Kapasitesi 1.1 m3

Çukurova 888 Kazıcı Yükleyici, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!